Přeposlat Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Telefony s nejdelší výdrží baterie

20.09.2012 | Vladimír Socha | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Aneb krátký přehled největších vytrvalců ve světě současných komunikátorů a mobilů.

Telefony s nejdelší výdrží baterie

Jistě se vám už někdy stalo, že jste v kapse se svým mobilem či komunikátorem ucítili vibrace a v očekávání příchozí textové zprávy, mailu nebo hovoru jste jej vyndali – přitom ale vibrace ukazovala pouze nepříjemný stav vybíjející se baterie.  Pravděpodobně už jste také během hovoru někdy prohlásili: „Dochází mi baterie – musím mluvit rychle!“ Pokud se tato situace opakuje pravidelně, je možná čas na změnu mobilního telefonu, nejlépe pak nějakého modelu s velkou výdrží baterie. Myšlenka, že sebou neustále nosíte nabíječku nebo náhradní baterii je samozřejmě podivná. Je však třeba být realistou – moderní chytré telefony s velkými dotykovými displeji a rychlými procesory ubírají energii velmi rychle, takže nelze očekávat jejich průběžný chod například po dobu celého týdne. Ty kvalitnější exempláře by však měly vydržet přinejmenším alespoň celý den.

Následující přehled zahrnuje pouze ty modely, které v testech odborných časopisů dosáhly na síti 3G doby delší než devět hodin v rámci kontinuálního hovoru. Ačkoliv se to netýká všech aktivit a operací, které můžete se svým přístrojem provádět (doba výdrže baterie se pak v závislosti na nich může poměrně výrazně lišit), seznam zahrnuje skutečně pouze ty modely, u nichž je zaručena dlouhá doba práce mezi jednotlivými dobíjeními. Údaje od výrobce se přitom mohou s výsledkem testů znatelně rozcházet (obvykle samozřejmě udávají podstatně vyšší čísla). Následujících šest modelů představuje to nejlepší, co je z hlediska výdrže baterie poskytováno v současnosti americkými operátory (přesné údaje je samozřejmě třeba brát s jistou rezervou).

Fotografie daného modelu je umístěna vždy pod jeho názvem a přibližným údajem o délce výdrže baterie v rámci nepřerušeného hovoru:

 

Motorola Droid Razr M – zhruba 16 hodin a 40 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Motorola Droid 4 – asi 11 hodin a 50 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Samsung Galaxy S III – asi 11 hodin a 30 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Motorola Admiral – asi 9 hodin a 50 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Motorola Atrix HD – asi 9 hodin a 40 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

 

Samsung Exhibit II 4G – asi 9 hodin a 40 minut

 

Telefony s nejdelší výdrží baterie

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Telefony s nejdelší výdrží baterie


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.