Přeposlat Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

03.04.2012 | Monika Kovačková | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Česká sociální a seznamovací síť nové generace Leyter.com oznámila spuštění mobilních aplikací pro zařízení s operačními systémy iOS a Android. Mobilní platformy ještě více rozšíří služby a funkce Leyteru, které byly doposud používány pouze prostřednictvím webové aplikace na Leyter.com, přičemž vstup na tyto platformy se zdá být vzhledem ke stále vzrůstající popularitě sociální sítě nezbytným krokem.

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

O Leyteru

Leyter je kombinací sociální a seznamovací sítě, která svými funkcemi otevírá nevídané možnosti v oblasti setkávání a seznamování. Již nejde o virtuální přátelství, síť Leyter podporuje skutečné setkávání v reálném čase. Vyzkoušejte funkci „Kdo je kolem?“ a uskutečněte setkání se svými přáteli jen v několika málo okamžicích. Stačí na mapě potvrdit polohu, kde se právě nacházíte, a ihned dostanete seznam těch, kteří se nachází ve vaší blízkosti. Tak si budete moci užívat nečekaných schůzek s vašimi blízkými den co den.

 

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

 

Leyter otevírá cestu i k navazovaní zcela nových přátelství.  Chcete-li poznat nové lidi, stačí stiskem tlačítka aktivovat funkci „Chci se seznámit“ a ihned zjistíte, s kterými lidmi se často potkáváte a míjíte. Díky této funkci se můžete snadno seznámit s těmi, kteří mají stejné zájmy a koníčky jako vy. U každého uživatele sítě Leyter si můžete prohlédnout jeho profil a fotografie, zjistit, o co se zajímá, a především se dozvědet, kde se často pohybuje a kde se s ním můžete setkat (samozřejmě záleží na konkrétním nastavení soukromí daného uživatele, tak jako na jiných sociálních sítích).

 

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

 

Leyter se tak může stát skvělým pomocníkem při seznamování pro nesmělé. Pokud jste potkali někoho, kdo vás na první pohled zaujal, ale báli jste se ho oslovit, Leyter vám může pomoci naplánovat opětovné setkání. Funkce „Koho jsem viděl“ vám po zadání času a místa vyhledá ty, s kterými jste se potkali (samozřejmě za předpokladu, že i oni používají Leyter).  Díky této sociální síti vás z míry nevyvede žádná promarněná příležitost.

 

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

 

Další krok už bude chtě nechtě na vás, ale Leyter  vám může pomoci s plánováním programu. Podle míst, kde se nejčastěji zdržujete, vám aplikace nabídne přehled nejrůznějších kulturních akcí a zábavních podniků v dané lokalitě. Díky funkci“ Chci se bavit“ budete mít přístup k informacím o tom, co se děje i kdekoli jinde – stačí změnit zadaní aktuální polohy, takže bez problému najdete zábavu i na dovolené či služební cestě, prostě i všude tam, kde to neznáte. Akce si můžete pro lepší přehlednost filtrovat podle různých kategorií, abyste si snadno zvolili program přesně podle svého gusta. A stejně jako na jiných sociálních sítích i zde můžete vytvářet své vlastní akce.

 

Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony

 

Spuštěním mobilních aplikací pro platformy iOS a Android dochází k expanzi služby Leyter.com, a to nejen ve smyslu přilákání nových uživatelů, ale také ve smyslu rozšíření možností sítě pro každodenní užívání. Leyter se tak odpoutává od počítače a v kombinaci s chytrými telefony se stává maximálně mobilní. Sociální síť se seznamkou v jednom je ke stažení v obchodech s aplikacemi výše zmíněných mobilních platforem.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Leyter spuštěn jako mobilní aplikace pro smartphony


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.