Přeposlat Nokia 6230i – novinka či pouze vylepšení staršího modelu?

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 6230i – novinka či pouze vylepšení staršího modelu?

23.09.2005 | Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Nokia 6230i je vylepšením velmi úspěšného modelu Nokia 6230. Ačkoli byla Nokia 6230 stále velmi populární, začínala maličko ztrácet oproti konkurenčním modelům po stránce kvality displeje, fotoaparátu, práce s videem a velikosti paměti.

Nokia 6230i je vylepšením velmi úspěšného modelu Nokia 6230.

Ačkoli byla Nokia 6230 stále velmi populární, začínala maličko ztrácet oproti konkurenčním modelům po stránce kvality displeje, fotoaparátu, práce s videem a velikosti paměti. Proto se finská Nokia rozhodla vydat vylepšený „i“ model.

Nokia 6230i má slušný displej podporující 65 tisíc barev s dobrým rozlišením 208 x 208 bodů.

Telefon je vybaven fotoaparátem 1,3 megapixelu, což je vylepšení oproti předchozímu modelu a dalšího vylepšení se dostalo také záznamu videa. Nyní můžete zaznamenat nahrávku v délce až jedné hodiny.

Jedním z nejvíce oceňovaných vylepšení je možnost rozšíření paměti až na velikost 512 MB. Díky větší paměti si můžete nahrát více svých oblíbených mp3 skladeb či videí.

Nokia 6230i je vybavena všemi technologiemi, které umožňují propojit mobilní telefon s dalšími zařízeními. Vedle podpory Bluetooth můžete použít k propojení také USB kabel a infračervený port.

S Nokií 6230i se také dostanete snadno a rychle na internet a to díky podpoře technologie EDGE a telefon je také vybaven XHTML prohlížečem internetových stránek a také emailovým klientem.

Pokud rádi využíváte všechny funkce, které Vám telefon může nabídnout, tak zajisté také nepohrdnete hlasovým vytáčením či možností dávat telefonu příkazy přímo Vaším hlasem či pohodlně telefonovat pomocí hlasitého handsfree.

Vaší pozornosti také neunikne zabudované FM rádio a možnost přehrávání mp3 nahrávek.

Závěrem můžeme shrnout, že Nokia 6230i je vylepšená oproti své předchůdkyni jak po stránce designu, tak po stránce uživatelských funkcí a jistě bude ve své třídě velmi úspěšným modelem.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 3

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nokia 6230i – novinka či pouze vylepšení staršího modelu?


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.