Přeposlat Philips 355

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Philips 355

02.06.2006 | Martin Jakubec | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Tento telefon navazuje na svého předchůdce Philips 350 a přichází s několika novými vylepšeními. Jednou z jeho novinek je displej, který nyní obsahuje 65 tisíc barev, ale je stále pasivní. Dále přibyl digitální fotoaparát a pár dalších funkcí.

Tento telefon navazuje na svého předchůdce Philips 350 a přichází s několika novými vylepšeními. Jednou z jeho novinek je displej, který nyní obsahuje 65 tisíc barev, ale je stále pasivní. Dále přibyl digitální fotoaparát a pár dalších funkcí.

Vzhled:

No, na začátek hodnocení vzhledu telefonu je nutno říct, že je opravdu originální a zajímavý. Co snad každého na první pohled zaujme, je jeho klávesnice připomínající včelí plástev, která vypadá na telefonu hodně zajímavě a doposud jsem něco podobného u žádného modelu neviděl. Dále si nad klávesnicí můžeme všimnout podle mě už ne moc dobře řešených tlačítek pro focení, přijímání a pokládání hovoru. Myslím si, že jsou to dost používaná tlačítka na telefonu a tak si nejsem úplně jistý vyřešením jejich velikostí a umístěním hned nad sebou. Podle mě, to bude určitě zhoršovat ovladatelnost telefonu. Nicméně jako designový prvek, jsou určitě na svém místě správně.

Dalším zajímavým vzhledovým prvkem, který mě na telefonu ve stříbrně-černém provedením zaujal, je jakési propojení černé barvy lemující displej s kurzorovým tlačítkem, které na klávesnici zvýrazní hlavně jeho stříbrný střed.

Po otočení telefonu zjistíme i jeho další vzhledovou zajímavost, která určitě funguje i jako ochrana, zabraňující poškození čočky fotoaparátu. Je jí jakási propadlina v okolí již zmíněné čočky fotoaparátu, vyplněná černou barvou spolu s úzkým červeným lemováním okolo čočky.

Vybavení:

Telefon obsahuje barevný pasivní displej se schopností zobrazit 65 tisíc barev a s rozlišením 128 x 128 bodů. Potom ne moc velkou uživatelskou paměť obsahující 1,9 MB volného místa, hlasové ovládání, adresář na 300 jmen (není moc, ale stačí), vícepoložkový seznam, vícehlasé vyzvánění (32 hlasů), záznamník hovorů, archiv na 100 SMS, e-mailový prohlížeč včetně práce s přílohami, budík, kalendář, upomínky, diktafon, Java hry, wap 2.0 a již zmíněný digitální fotoaparát s malým rozlišením 0,08 Mpx (to opravdu není moc a myslím si, že to není asi v praxi ani moc použitelné).

Závěrečné hodnocení:

Telefon se mi určitě líbí po jeho designové stránce, docela ale ztrácí na výbavě. Hlavně v přenosu dat (nemá infraport ani Bluetooth), kvalitě digitálního fotoaparátu a v nepohodlnosti klávesnice. Co se ale musí ocenit, je určitě originální design, docela dobrá kvalita vyzvánění a e-mailové služby.

Související odkazy a zdroje informací

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Philips 355


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.