O2


Přeposlat Nenechte si ujít: O2 Internet s rychlostí až 16 Mb/s na celý rok jen za 400 Kč měsíčně

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nenechte si ujít: O2 Internet s rychlostí až 16 Mb/s na celý rok jen za 400 Kč měsíčně

26.05.2010 | Tisková zpráva O2 | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Telefónica O2 přináší mimořádnou časově omezenou nabídku. V době od 1. do 15. června 2010 mohou všichni zákazníci získat za velmi výhodnou cenu připojení k internetu s maximální možnou rychlostí jejich linky, a to až 16 MB/s. Každý, kdo si domů pořídí O2 Internet, zaplatí za první rok používání pouze 400 Kč měsíčně, a to bez závazků či poplatků za pevnou linku.

 

"Za 400 Kč měsíčně přinášíme zákazníkům internetové připojení s nejvyšší možnou rychlostí, kterou linka umožňuje. Pokud již využívají některý z hlasových tarifů O2 NEON, O2 Internet je vyjde dokonce jen na 300 Kč měsíčně. Sami si tak bez závazku a za skvělou cenu mohou během prvního roku služby vyzkoušet maximální výkonnost svého ADSL připojení a poté se rozhodnout, jakou rychlost budou nadále využívat. ADSL připojení mohou navíc zkombinovat s dalšími službami za zvýhodněnou cenu," říká Aleš Veselý, ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

 


Všichni zákazníci nyní mohou za speciální cenu 400 Kč měsíčně po dobu jednoho roku doma surfovat rychlostí až 16 Mb/s. Stačí, pokud si do 15. června 2010 objednají službu O2 Internet. Za její aktivaci zaplatí zákazníci pouze 1 korunu, za zvýhodněnou cenu 990 Kč pak pořídí Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti.

 


Nabídku O2 Internet mohou zákazníci dále kombinovat s bezplatnými bonusovými službami či doplňkovými službami za zvýhodněné ceny. V ceně internetu tak mají možnost pořídit si digitální televizi O2 TV Start s jedenácti programy a všemi dalšími výhodami v podobě TV Archivu pro zpětné sledování vybraných pořadů a Videotéky pro půjčování filmů z domova. Zároveň mohou využít službu O2 Navzájem pro bezplatné volání mezi dvěma O2 mobilními čísly. Za zvýhodněnou cenu mohou také získat internet na cesty, volání z domova s 300 volnými minutami měsíčně za 120 Kč či rozšířenou nabídku digitálních kanálů za 400 Kč za měsíc.

 

Kontakty
Martin Žabka
Tiskový mluvčí
Telefónica O2 Czech Republic, a.s.
public.relations.cz@o2.com
tel: 800 163 342 (800 1 media)

 

Více informací naleznete na stránkách www.cz.o2.com

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nenechte si ujít: O2 Internet s rychlostí až 16 Mb/s na celý rok jen za 400 Kč měsíčně


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.