Přeposlat Inzerce mobilních telefonů rozšířena!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Inzerce mobilních telefonů rozšířena!

17.09.2005 | Jan Šmidák | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Rádi bychom Vám představili několik nových kategorií inzerce na www.hyperinzerce.cz, které se týkají mobilních telefonů a mobilní komunikace..

Dovolte, abych Vás tímto příspěvkem informoval o rozšíření služeb inzertního portálu www.hyperinzerce.cz. Kromě již existujících sekcí Mobilní telefony a Příslušenství k mobilům jsme přidali ještě několik dalších sekcí, z nichž nejdůležitější jsou Komunikátory a Vše k CDMA, EDGE, GPRS.

První zmiňovaná kategorie inzerce je určena pro nákup a prodej stále rozšířenějších multifunkčních telefonů, nebo chcete-li PDA s telefonem. Najdete zde jak modely od známěho finského výrobce - Nokia 9300 a Nokia 9500, tak i přístroje, založené na operačním systému Windows Mobile - MDA, XDA apod.

S rozvojem připojení k internetu přes tu či onu mobilní technologii přibývá i zařízení, které to umožňují a samozřejmě po nich roste poptávka i nabídka. Druhá jmenovaná sekce je proto zaměřena na obchod s CDMA modemy, EDGE a GPRS kartami a podobnými zařízeními.

Věříme, že tyto změny uvítáte a budete s naší bezplatnou inzertní službou spokojeni.

Související odkazy a zdroje informací

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Inzerce mobilních telefonů rozšířena!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.