O2


Přeposlat Tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] s 30% slevou

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] s 30% slevou

26.02.2009 | Tisková zpráva - O2 | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Neopakovatelnou příležitost mají nyní všichni, kteří se rozhodnou přejít k O2 a pořídí si neomezené tarify O2 NEON nebo tarif pro mladé O2 [:kůl:].

Neopakovatelnou příležitost mají nyní všichni, kteří se rozhodnou přejít k O2 a pořídí si neomezené tarify O2 NEON nebo tarif pro mladé O2 [:kůl:]. Mohou totiž využít zvláštní akce a získat 30% slevu na měsíční paušál po celou dobu sjednaného časového závazku, tedy na celé 2 nebo 3 roky. Nabídka je časově omezena a zákazníci ji budou moci využít pouze prvních 14 dní v měsíci březnu.

"Podobnou krátkodobou akci jsme poprvé představili vloni a setkala se s velikým ohlasem. Rozhodli jsme se jí tedy zopakovat a nabídnout dalším zákazníkům možnost volat nebo posílat zprávy za skutečně mimořádné ceny. I během této akce budou mít naši noví zákazníci možnost využít dvouměsíční zkušební doby, během které se mohou přesvědčit, zda jim koncept tarifů s neomezeným voláním vyhovuje. Sami se pak mohou rozhodnout, zda si svůj nový tarif ponechají, nebo zcela bez postihu jeho užívání ukončí," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Zákazníci, kteří přejdou od jiných operátorů a objednají si v období od 1. do 14. března 2009 mobilní tarif O2 [:kůl:] či O2 NEON (nebo O2 NEON Basic s dotovaným telefonem) ve variantách SMS, S, M, L a XXL, získají po dobu 2 let 30% slevu z běžné měsíční ceny vybraného tarifu. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro tarif O2 NEON XL, mohou až do konce března získat ještě více a svůj měsíční paušál snížit dokonce na polovinu. V případě využití nabídky s tarify O2 NEON a dotovaným telefonem, kdy je smlouva uzavřena na dobu 36 měsíců, se cenové zvýhodnění vztahuje na celou tuto dobu.TARIF BĚŽNÁ CENA

(v Kč s DPH za měsíc) ZVÝHODNĚNÁ CENA

(v Kč s DPH za měsíc)

O2 [:kůl:] 250 175

O2 NEON SMS 300 210

O2 NEON S 300 210

O2 NEON M 450 315

O2 NEON L 650 455

O2 NEON XL 2000 1000*

O2 NEON XXL 3900 2730

* O2 NEON XL lze nyní pořídit ve zvláštní akci s 50% slevou.

Neomezené tarify O2 v České republice využívá už téměř 400 tisíc zákazníků.

Tarify O2 NEON jsou nabízeny v celkem šesti variantách. Nejvyšší tarif nabízí za jednu měsíční paušální částku volání na všechna mobilní čísla a pevné linky v ČR bez omezení. Ke každému z tarifů dostanou zákazníci kromě tarifní výhody také volné jednotky, které mohou s ohledem na vybraný tarif uplatnit na volání či posílání SMS kdykoliv do sítí podle svého výběru.

Tarif O2 [:kůl:] je určen všem mladým zákazníkům do 26 let. Jeho hlavní výhodou je neomezené posílání SMS do mobilní sítě O2 zdarma, a to po celou dobu užívání tarifu. Kromě toho nabízí v rámci měsíčního paušálu také možnost provolat každý měsíc bezplatně 60 minut do všech sítí, s možností převodu nevyčerpaných minut do dalšího měsíce.

Více informací na www.o2neon.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] s 30% slevou


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.