O2


Přeposlat Vánoční stránky O2 získaly dvě mezinárodní ocenění

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vánoční stránky O2 získaly dvě mezinárodní ocenění

24.02.2009 | Tisková zpráva - O2 | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Dvě prestižní mezinárodní ocenění získala vánoční microsite společnosti O2. Stránka byla vybrána jako "Site of the day" na serverech FWA (Favourite Website Awards) a Design Licks. Ocenění tohoto typu získávají české stránky jen velmi výjimečně.

Dvě prestižní mezinárodní ocenění získala vánoční microsite společnosti O2. Stránka byla vybrána jako "Site of the day" na serverech FWA (Favourite Website Awards) a Design Licks. Ocenění tohoto typu získávají české stránky jen velmi výjimečně.

Ocenění FWA Site of the Day je považováno za jedno z nejprestižnějších v oblasti nových médií. Členové FWA denně vybírají z mnoha stránek z celého světa tu, která nejlépe ilustruje možnosti nejnovějších technologií a zároveň inspiruje svým vzhledem a pojetím. Oceněné projekty pak většinou udávají směr, jakým se budou microsite v nejbližší budoucnosti ubírat.

Druhé ocenění, Design Licks, se zaměřuje na stránky, které vynikají v oblastech designu, použitelnosti i vynikající pozorností k detailu. Ze stovek přihlášených webových stránek z celého světa byla vybrána stránka O2 Vánoce právě díky designu a koncepci stránek. Stránka získala hlavní cenu Design Licks dne 13. února 2009 a dodnes figuruje na titulní straně.

Podobu a koncept vánoční microsite O2 vytvořila agentura 2FRESH. Základem stránky jsou modulární "přání", která byla do stránek postupně přidávána a přinášela návštěvníkům možnost probírat se drobnými hříčkami a prozkoumávat neznámé virtuální světy i vánoční nabídky společnosti. Celá stránka vznikala zhruba měsíc a po spuštění do ní postupně byly dodávány další elementy, přání a hry.

Kromě mezinárodního uznání dosáhla vánoční microsite O2 Vánoce i velkého úspěchu v Česku, když přilákala 330 000 návštěv. Hraním her, řešením logických hříček nebo virtuálním koulováním strávil průměrný návštěvník stránek 7 minut. V každé z těchto aktivit mu zároveň byly hravou formou prezentovány vánoční nabídky společnosti.

Stránky O2 Vánoce již nejsou zákazníkům přístupné, ale lze si je zobrazit na adresách:

Česká verze: http://prani.o2vanoce.cz/cz/index.html?show=1

Anglická verze: http://prani.o2vanoce.cz/en/index.html?show=1

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vánoční stránky O2 získaly dvě mezinárodní ocenění


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.