O2


Přeposlat Analogové vysílání v Praze končí, řešením je O2 TV

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Analogové vysílání v Praze končí, řešením je O2 TV

14.04.2009 | Tisková zpráva - O2 | Ostatní články | Komentářů: 2 |

Pro Pražany má O2 do konce dubna akční nabídku

Pro Pražany má O2 do konce dubna akční nabídku

Ke konci dubna bude na území hlavního města Prahy vypnut analogový signál z Žižkovského vysílače, který většina lidí využívá pro příjem televizního vysílání. Někteří obyvatelé hlavního města budou mít možnost dočasně přijímat televizní signál z vysílače Cukrák, kde bude ale analogové vysílání vypnuto v říjnu letošního roku..

Elegantní řešení pro přechod z analogového na digitální vysílání nabízí společnost Telefónica O2 díky své službě O2 TV. Ta umožňuje přijímat televizní signál v digitální kvalitě obrazu a zvuku. Zákazník nepotřebuje žádnou anténu a vypnutí analogového vysílání jej nijak neovlivní.

"Službu O2 TV provází od spuštění neustálý nárůst zájmu zákazníků, kterých je v současné době už téměř 130 000. To je podle nás nejlepším důkazem o její kvalitě ", komentuje službu Petr Matějovský, ředitel pro marketing fixních služeb Telefónica O2.

Službu si mohou zájemci objednat na každé prodejně O2 nebo na bezplatné lince 800 02 02 02. Právě pro region Praha Telefónica O2 připravila speciální akční nabídku, ve které si Pražané mohou do konce dubna 2009 aktivovat jednu ze základních programových nabídek za 300 Kč měsíčně (běžná cena 449 Kč) na dobu jednoho roku. Částka platí při zřízení televize a současně nové služby O2 Internet ADSL. Pokud zákazník již vysokorychlostní Internet má a bude odebírat jenom samostatnou službu O2 TV, zaplatí 400 Kč za měsíc (běžná cena 547 Kč).

Do konce dubna mají zákazníci také možnost za 1 Kč měsíčně získat jeden z rozšířených programových balíčků. Na výběr jsou celkem čtyři možnosti - Dokumenty plus, Děti Plus, Sport plus a Filmy plus.Při uzavření smlouvy na dvanáct měsíců navíc získají zájemci set-top box (zařízení pro příjem signálu) do pronájmu za jednu korunu měsíčně. Tento přístroj dokáže přijímat a zobrazovat vysílání v HD rozlišení, zákazníci tak budou mít oproti ostatním divákům vybrané programy a pořady ve výrazně vyšší kvalitě.

Zákazník si může vybrat z mnoha programů, které dostane v rámci základních programových nabídek. Ta v různých variantách obsahuje filmové kanály jako HBO a Cinemax nebo sportovní kanály Eurosport, Nova Sport, ESPN, nebo dokumentární National Geographic či Discovery. Kromě běžného sledování nabízí O2TV také archiv odvysílaných pořadů nebo možnost videotéky. K nejvíce stahovaným filmům patřily v poslední době Sněženky a machři po 25 letech a František je děvkař. V nejbližší době se uživatelé dočkají filmů Anglické jahody, Tobruk, Nestyda či Občan Havel.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Analogové vysílání v Praze končí, řešením je O2 TV


počet příspěvků: 2

Balthazar

16.05.2012 v 22:57

Analogové vysílání je za náma a ted se můžeme navíc koukat na online televize doporučuji vám online-tv.cz

Odpovědět

Balthazar

17.05.2012 v 22:09

http://online-tv.cz

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.