O2


Přeposlat BlackBerry od O2 nyní pro všechny

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

BlackBerry od O2 nyní pro všechny

06.04.2009 | Tisková zpráva - O2 | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Telefónica O2 nabízí nově službu BlackBerry všem zákazníkům.

Společnost Telefónica O2 nabízí nově službu BlackBerry všem zákazníkům. Služba byla doposud nabízena pouze firemnímu segmentu, nyní si ji mohou pořídit i residentní zákazníci. K užívání služby ve variantě BlackBerry Internet Service ( BIS ) jim stačí vlastnit některý z telefonů BlackBerry a aktivovat si odpovídající tarif. Již za 299 Kč s DPH měsíčně, tak mohou neomezeně využívat všech výhod, které služba nabízí.

Profesionální řešení pro efektivní e-mailovou komunikaci pomocí mobilních telefonů, ocení zejména zájemci z řad živnostníků, drobných podnikatelů a jiných profesí, kteří intenzivně využívají moderní telekomunikační prostředky při své práci. Mohou tak mít nyní neustálý přehled nad aktuálními e-maily a neomezený přístup k internetu přímo ve svém mobilním telefonu, bez potřeby provozovat vlastní server.

Služba ve variantě BlackBerry Internet Servicie (BIS) přináší uživatelům spoustu výhod. Umožňuje mobilní telefon automaticky synchronizovat s až 10 vybranými e-mailovými účty - a to jak freemaily ze serverů jako Seznam nebo Centrum, tak i firemní e-maily na vlastní doméně pomocí protokolu IMAP nebo POP3. Aktivace a konfigurace je srozumitelná a jednoduchá. V neposlední řadě přináší toto řešení velkou úsporu času a investic.

"U firemních zákazníků je služba BlackBerry mimořádně oblíbená především pro svoji spolehlivost a jednoduchost", říka Matts Johansen, výkonný ředitel marketingu residentního segmetu společnosti Telefónica O2. "Poptávka po podobném řešení ale existuje i mimo segment velkých společností, proto jsme se rozhodli jej nabídnout všem zájemcům. Částečně to souvisí s tím, že i samotné telefony BlackBerry jsou u našich zákazníků velmi oblíbené ", dodává.

Zákazníkům je k dispozici tarif BlackBerry Email, který v rámci měsíčního poplatku 299 Kč (včetně DPH), zahrnuje neomezené datové přenosy. Ty se vztahují nejenna přijímání a odesílání emailů, ale i pro práci s Internetem. Službu mohou zákazníci využívat i v rámci roamingu v zahraničí. Stačí si aktivovat tarif BlackBerry Email Roaming a mít aktivní datový roaming.

Z nabídky mobilních telefonů společnosti Telefónica O2, si mohou zákazníci pořídit například klasické BlackBerry 8310 za dotovanou cenu 1Kč s DPH nebo nejlépe vybavený přístroj BlackBerry 9000 Bold za dotovanou cenu 3 395 Kč s DPH.

Přístroje BlackBerry patří k naprosté špičce mezi chytrými mobilními telefony (smartphones) a spadají do stejné kategorie, jako například nejpokročilejší zařízení platformy Windows Mobile nebo Symbian. Velkou oblibu mají především u zákazníků ve Spojených státech a západní Evropě. Jsou navrženy tak, aby uživatelům umožňovaly co nejkomfortnější práci s Internetem a elektronickou poštou. Mezi jejich typické znaky patří velký kvalitní displej a plnohodnotná QWERTY klávesnice.

Více informací naleznete na www.o2blackberry.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku BlackBerry od O2 nyní pro všechny


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.